Reference

Nela K (13 let)

Silné stěsnání zubů, předsunutá horní čelist, špičáky v horní čelisti mimo řadu. Léčba horním a dolním fixním aparátem s extrakcemi 2 zubů v horní čelisti. Odstranění stěsnání, zařazení zubů, zvýšení skusu.

Více o léčbě
 • Before-Nela K
  After-Nela K
  PředNela KPo

Tereza Š (12 let)

Silné stěsnání v horní i dolní čelisti, špičáky v horní čelisti mimo řadu. Léčba horním i dolním fixním aparátem, s extrakcí 2 zubů v horní čelisti.
Více o léčbě
 • Before-Tereza Š
  After-Tereza Š
  PředTereza ŠPo

Jan L (14 let)

Otevřený skus, protruze horních řezáků, silné stěsnání. Léčba horním a dolním fixním aparátem s extrakcí 2 v horní čelisti.

Více o léčbě
 • Before-Jan L
  After-Jan L
  PředJan LPo
Komplexní péče o chrup
Bělení zubů

Zářivý úsměv s dokonale bílými zuby se pomalu stává otázkou společenské prestiže. Mírnému zabarvení se však mnohdy nevyhneme ani při sebelepší péči o chrup. Za barevnými změnami našich zubů totiž stojí mnoho vnějších faktorů, například kouření, pití kávy a silného čaje nebo užívání některých léků.

Více informací

Edita M (13 let)

Ageneze (úplné chybění, nezaložené) horních postranních řezáků, mezerovitý chrup. Léčba horním a dolním fixním aparátem, s extrakcí zubů v dolní čelisti, uzavření místa, horní špičáky jsou zábrusem upraveny na horní postranní řezáky.

Více o léčbě
 • Before-Edita M
  After-Edita M
  PředEdita MPo

Kinga S (13 let)

Silné stěsnání v horní i dolní čelisti, téměř uzavřené místo pro špičáky v horní čelisti a levou dolní pětku. Léčba horním a dolním fixním aparátem s extrakcí
4 zubů – 2 v horní a 2 v dolní čelisti.

Více o léčbě
 • Before-Kinga
  After-Kinga
  PředKingaPo

Monika R (37 let)

Protruze horní čelisti, stěsnání zubů. Léčba horním a dolním fixním aparátem s extrakcí 3 zubů.
2 v horní čelisti a 1 dolní řezák.

Více o léčbě
 • Before-Monika R
  After-Monika R
  PředMonika RPo